SKS

SZKOLNY  KLUB  SPORTOWY 



w Gimnazjum nr 3 
im. Papieża Jana Pawła II
w Hrubieszowie
ul. Zamojska 16 tel. 696-52-15

 
Zarząd SKS w roku szkolnym 2001/2002

W dniu 18.09.2001 wybrano zarząd Szkolnego Klubu Sportowego.
W skład zarządu weszli:

Przewodniczący: Marek Kurzydłowski
Zastępca: Marcin Lebiedowicz
Sekretarz: Andrzej Winnicki
Kronikarz: Patryk Grzyb

Opiekun SKS, Nauczyciel W-F
mgr Wiesław Grzyb

PLAN PRACY SZKOLNEGO KLUBU SPORTOWEGO NA ROK SZKOLNY 2001/2002

LP.

Zadania Szkolnego Klubu Sportowego Imprezy         rekreacyjno-sportowe

Termin realizacji

1

Wybory zarządu Szkolnego Klubu Sportowego

IX 2001

2

Praca w sekcjach sportowo-rekreacyjnych

Cały rok

3

Gromadzenie dokumentacji SKS

Cały rok

4

Pierwszy dzień jesieni - turniej piłki nożnej

IX

5

Dzień Nauczyciela – impreza rekreacyjno-sportowa

X

6

Święto Niepodległości

XI

7

Mistrzostwa szkoły w Tenisie Stołowym

XI

8

Mistrzostwa szkoły w Koszykówce

IX-XII

9

Mikołajki na sportowo

XII

10

Udział w turnieju pod hasłem, “ KTO LEPSZY ”

XII

11

Powitanie Nowego Roku

I

12

Mistrzostwa Szkoły w Skoku Wzwyż

I

13

Walentynki

II

14

Dzień Kobiet

III

15

Integracyjny turniej wiosenny w koszykówce pod hasłem “ BASKET URAN “

II-III

16

Halowe Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej

IV

17

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej

IV

18

Dzień Zwycięstwa

V

19

Dzień Dziecka

VI

20

Podsumowanie sportowego roku szkolnego

V-VI

21

Organizacja imprez rekreacyjno-sportowych zgodnie z potrzebami uczniów

Cały rok

22

Udział w imprezach sportowych i rekreacyjnych według kalendarza Szkolnego Związku Sportowego oraz innych organizacji tj.:

  • Biegi przełajowe
  • Tenis stołowy
  • Piłka nożna
  • Liga lekkoatletyczna
  • Badminton
  • Piłka ręczna
  • Siatkówka
  • Koszykówka
  • Bieg Unii Horodelskiej
  • Bieg Herbowy
  • Lekkoatletyka Indywidualnie
  • Inne

Cały rok

Opracował: 
Opiekun SKS
Nauczyciel W-F 
mgr Wiesław Grzyb


WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH 

I semestr 2001/2002


MISTRZOSTWA  POWIATU 
W SZTAFETOWYCH  BIEGACH  PRZEŁAJOWYCH  10x100m

II miejsce

 Chłopcy uzyskali awans do mistrzostw rejonu, które odbędą się w Tomaszowie Lubelskim.

Opiekun: Pan Wiesław Grzyb.


MISTRZOSTWA MIASTA W PIŁCE NOŻNEJ

I miejsce

Nasi chłopcy uzyskali awans do mistrzostw powiatu.

Opiekun: Wiesław Grzyb


TURNIEJ  PIŁKI  NOŻNEJ  Z  OKAZJI  PIERWSZEGO  DNIA  JESIENI

I MIEJSCE – KLASY DRUGIE
II MIEJSCE – KLASY TRZECIE
III MIEJSCE – KLASY PIERWSZE

Była to pierwsza szkolna rywalizacja.

Organizator: Wiesław Grzyb


MISTRZOSTWA POWIATU W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

DZIEWCZĘTA – II miejsce
CHŁOPCY – II miejsce

Oba zespoły uzyskały awans do mistrzostw rejonu, które odbędą się w maju 2002 w Zamościu.

Opiekunami byli: 
Pani Stella Kowalczyk
Pan Wiesław Grzyb


MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ

III miejsce

Duży zawód. Za rok będzie lepiej.

Opiekun – Wiesław Grzyb


MISTRZOSTWA REJONU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

VI miejsce chłopców

Gdyby nie kontuzje dwóch zawodników mogło być o wiele lepiej i awansować do mistrzostw województwa.

Opiekun – Wiesław Grzyb


MISTRZOSTWA MIASTA W PIŁCE RĘCZNEJ

DZIEWCZĘTA – III miejsce

CHŁOPCY – III miejsce


DZIEŃ NAUCZYCIELA
MECZ SIATKÓWKI POMIĘDZY NAUCZYCIELAMI

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 – GIMNAZJUM NR 3

3 : 1

Mecz cieszył się dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej zarówno uczniów jak i nauczycieli. Oba zespoły zebrały wiele braw za sportową walkę.

Organizator – SKS i Pan Wiesław Grzyb


DZIEŃ CHŁOPAKA

Imprezę rekreacyjno-sportową zorganizowały dziewczęta z Gimnazjum nr 3 przy pomocy SKS i nauczycieli W-F. Wszyscy Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody niespodzianki - słodycze.


MECZ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT

KLASY III – RESZTA SZKOŁY

32 : 18


MECZ PIŁKI NOŻNEJ

NAUCZYCIELE - UCZNIOWIE

6 : 4

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM


ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI !!!

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

I miejsce – KLASY III
II miejsce – KLASY II
III miejsce – KLASY I

Mecze były bardzo zacięte a o zwycięstwie zadecydowało doświadczenie.

GRATULUJEMY


MECZ PIŁKI NOŻNEJ POMIĘDZY

KLASA III D – RESZTA SZKOŁY

5 : 2

Tak jak u dziewczyn tak i u chłopców doświadczenie wzięło górę, ale młodsi koledzy chcą rewanżu!

Organizatorami imprezy byli:
Zarząd SKS a także nauczyciele W-F
Pani Stella Kowalczyk i Pan Wiesław Grzyb.


MIKOŁAJKI NA SPORTOWO !!!

MECZ SIATKÓWKI

NAUCZYCIELE SP 3 – NAUCZYCIELE G 3

3 : 1

Był to rewanż za poprzedni mecz. Po raz drugi wygrali nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 3. Nauczycielom kibicowali uczniowie z obu szkół.

GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW

Organizator: SKS oraz nauczyciele.


MISTRZOSTWA SZKOŁY W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

I miejsce – KLASA III D-1
II miejsce – KLASA III C
III miejsce – KLASA II E
IV miejsce – KLASA II A
V miejsce – KLASA III D-2
VI miejsce – KLASA I B

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie klasie III D i klasie I B. Na tej podstawie wyłoniono reprezentacje szkoły do zawodów międzyszkolnych.

Organizatorami mistrzostw szkoły byli:
Zarząd Szkolnego Klubu Sportowego
Opiekun SKS, nauczyciel W-F Pan Wiesław Grzyb


MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

I miejsce – KLASA I B
II miejsce – KLASA II E
III miejsce – KLASA III D-1
IV miejsce – KLASA II A
V miejsce – KLASA I C
VI miejsce – KLASA I D
VII miejsce – KLASA I A
VIII miejsce – KLASA III D-2
IX miejsce – KLASA III C

Najlepszym zawodnikiem został Marcin Lebiedowicz
Najlepszym bramkarzem został Sławomir Wasilik
Królem strzelców został Mariusz Lebiedowicz

GRATULUJEMY!

Organizator: nauczyciel W-F Pan Wiesław Grzyb


TABELA REKORDÓW SZKOŁY W GIMNAZJUM NR 3 W HRUBIESZOWIE 
NA DZIEŃ 31.12.2001

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

60m

Jaroszyńska Sylwia

8,7

60m

Wasilik Sławomir

7,6

100m

Jaroszyńska Sylwia

14,44

100m

Wasilik Sławomir

12,5

200m

Brzoza Katarzyna

28,8

200m

Stajszczyk Kamil

26,8

300m

Bocheńska Katarzyna

50,50

300m

Grzybek Mariusz

41,8

600m

Brzoza Katarzyna

1:49,47

600m

Lipski Łukasz

1:36,2

W DAL

Chechler Agata

4,29

1000m

Lipski Łukasz

2:55,77

WZWYŻ

Wiśniewska Marzena

115

2000m

Lipski Łukasz

6:10,4

KULA

Polakiewicz Patrycja

8,45

W DAL

Kurzydłowski Marek

5,65

OSZCZEP

Smolbik Edyta

15,95

WZWYŻ

Gałka Rafał

1,45

4x100m

Jaroszyńska, Siwak
Bucior, Sowierszenko

59,42

KULA

Relez Michał

8,52

Tabelę rekordów szkoły opracował:
Nauczyciel W-F mgr Wiesław Grzyb

OSZCZEP

Szala Kamil

33,30

4x100

Kopczyński, Wasilik, Kurzydłowski, Szala

51,22



Menu główne
strona główna
aktualności
o gimnazjum ...
misja i wizja szkoły
osiągnięcia
gdzie nas szukać?
rekrutacja 2012
dyrekcja i nauczyciele
nasze miasto
strony nauczycieli
księga gości
adres szkoły
Uczeń
zajęcia pozalekcyjne
kryteria oceniania
projekty edukacyjne
podręczniki 2012
absolwenci
galerie zdjęć
nowa galeria
kalendarz roku szkol.
Samorząd Uczniowski
Szk. Klub Europejski
sport w szkole
pracownie
Nasz Patron
Krótki życiorys
Kalendarium
Pielgrzymki do Polski
Podróże zagraniczne
Nadanie Imienia
Praca z patronem
Rodzina Szkół
Księga Kondolencyjna
Konkursy
Inne
działy artykułów
działy newsów
katalog stron
rekomenduj nas
kontakt
administracja strony
na żywo
Pomoce szkolne
informatyka
technika
Newsy
NOWA STRONA - Z...
Bal gimnazjalny...
Spotkanie opłat...
Nie taki język ...
Osiągnięcia ucz...
Stypendia Marsz...
Wycieczka do Sa...
Stragan Zdrowej...
Wizyta planetar...
Nie taka chemia...
Bilet do stacji...
Wyjazd integrac...
Dzień Patrona G...
\"Przyszłość sp...
Dzień Edukacji ...
ˆ 2005-2012 Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by jPortal2